Dodany: 2012-07-20 08:52:04
 

Stroje do tańca jazzowegoJazz jest rodzajem i tańca i muzyki. Muzyka jazzowa stała się zarzewiem całej kultury tego nurtu. Taniec jazzowy opiera się na wielu ruchach stopami na parkiecie trochę przypomina stepowanie.

 

Buty w jazzie są najważniejszą częścią stroju tanecznego, na nie wszyscy zawracają uwagę, ich blask można podnieść przez specjalne dekoracje. Często dla większego połysku i olśniewającego blasku buty jazzowe wzbogaca się o kryształy swarovski mogą być one przymocowane do przedniej i bocznej części butów i męskich i damskich.

 

Buty damskie i męskie do jazzu to klasyczne lakierki do stepowania, są wykonane ze skóry i bardzo łatwo można do nich przytwierdzić kryształy swarovski w dowolnym miejscu. Najlepiej jest robić to na nowych butach do razu kupionych lub nabyć już z wszytymi kryształy swarovski. Nie tylko buty nadają się do ozdobienia, ale też koszula i sukienka, ilość błyskotek które można na nie zarzucić jest oszałamiająca. Wielu artystów się w tym nie orientuje i pomagają im w tym styliści. Jazz wymaga błyskotek..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Stroje do tańca jazzowego
Nick: