Dodany: 2012-07-20 09:00:18
 

Stroje do tańca latinoAmeryka Południowa jest krainą tańców latynoamerykańskich. To gorące rytmy i żywiołowa muzyka plus wino, kompozycja nie zapomniana. Stroje do tańców amerykańskich są bardzo kolorowe i żywiołowe o intensywnych barwach dokładnie takie jak kultura tych krajów.

 

W związku z tym często dobiera się do nich dodatki, bardzo wartościowe zresztą jak np. kryształy swarovski. Kryształy swarovski umieszcza się przeważnie na sukienkach, na męskie stroje taneczne nie nanosi się kryształy swarovski. Sukienki w tańcach latynoamerykańskich są długie i jest sporo miejsca na przypinanie dekoracji, bardzo często nanosi się je na centralne partie sukienek te na które wzrok ucieka najczęściej czyli np. okolice dekoltu i ramion.

 

Nieraz spinki do włosów także pokrywa się jakimiś drogocennymi kamieniami i materiałami, często stosuje się przypinki jak np. kwiaty, i inne wpinki na sukienki. Dodatki do strojów latynoamerykańskich są bardzo mnogie i wszechstronne od naturalnych materiałów po sztuczne i łączone czyi i takie i takie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Stroje do tańca latino
Nick: