Dodany: 2012-07-20 09:06:37

 

Stroje do tańca towarzyskiego Taniec towarzyski powstał pod salony, to najprostsze formy poruszania się po parkiecie. Na balach czy bankietach, mało jest miejsca na szaleństwa parkietowe, to też trzeba poruszać się z gracją i w sposób schematyczny.

 

Stroje do tańca towarzyskiego to eleganckie garnitury, fraki, suknie. Stroje taneczne mogą być upiększane na wiele sposobów, dodatków jest cała masa. Wszędzie można znaleźć inspirację do tworzenia lub wymyślania dodatków do ubiorów tanecznych. Właśnie tak jedna osoba wpadła na pomysł żeby zacząć używać kryształy swarovski do dekoracji sukni wieczorowych.

 

Znacznie lepszym miejscem dla dekoracji od sukni wieczorowych jest szyja kobiet, wystarczy mały naszyjnik, kolia z kryształy swarovski i już jest lepiej. Umieszczanie na siłę dodatków na sukni nie ma większego sensu, większość pań też tak uważa i chętniej zakłada kryształy swarovski na szyję niż sukienkę. Jest wiele rodzajów sukienek i każda ma nieco inne parametry i wzory oraz krój, wszystko to wpływa na ogólny odbiór stroju, a że są to stroje oficjalne nie może być żadnych nieprzemyślanych lub nieeleganckich motywów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Stroje do tańca towarzyskiego
Nick: