Dodany: 2012-07-20 09:23:15

 

Buty do tańca latinoTańca latino są mocno osadzone w kulturze latynoamerykańskiej. Gorące rytmy i szybkie ruchy tancerek to podstawa w tańcach tego typu, a to warunkuje odpowiednie stroje do ich wykonywania. Jedynym unikalnym elementem stroju latino są buty.

 

Jakie buty nadają się do latino? Przede wszystkim wytrzymałe i kolorystyką dobrane do reszty kompozycji jaką tworzy cały strój z butami. Żeby taki efekt wzmocnić lub uzyskać w niektórych wypadkach potrzeba czegoś więcej. Tym czymś mogą być np. kryształy swarovski, nanosi się je na buty tak by nie było ograniczeń co do możliwości ich wykorzystania i przerobienia w jeszcze inne ozdoby.

 

Postać jaką mogą przybrać kryształy swarovski jest bardzo zróżnicowana i bogata, dzięki temu są w stanie odnaleźć się na każdym obuwiu czy wpasować w dowolny styl w jakim mogą być oprawione. Buty w latino to najczęściej lakierki na obcasach czarne, jeśli doda się do nich kryształy swarovski blask staje się oszałamiający. Pełną jego gamę można dostrzec pod dobrym światłem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Buty do tańca latino
Nick: