Dodany: 2012-07-20 09:34:39

 

Buty do tańca towarzyskiego Taniec jest dziedzina sportu, pełno w nim ruchu i akrobacji z nim związanymi. Buty do tańca towarzyskiego to bardzo ciekawe obuwie, muszą być tak dobrane by spełniały wiele oczekiwań oraz kwalifikacji jakie przed nimi stoją.

 

Normy te są wytyczane przez ekspertów tanecznych i choreografów. W tańcu towarzyskim dla panów przewiduje się oficjalne galowe obuwie natomiast u pań sprawa się komplikuje. W grę wchodzą oczywiście szpilki, ale na małym obcasie i z bardzo okrojoną formą, prostą, bez udziwnień i udoskonaleń, żadnych ozdób typu kryształy swarovski.

 

Na damskim obuwiu tanecznym najważniejsze jest jak najlepsze dopasowanie ich do pozostałych składników stroju i wyglądu. Dla budowania lepszej estetyki w tańcu i wrażenia nie należy przesadzać z ozdobami na butach tanecznych, dlatego też kryształy swarovski nie nadają się do tych celów. Taniec towarzyski jest wymagająca dyscypliną pod każdym względem, także wizerunkowym na który pracują nawet najmniejsze elementy w wyglądzie tancerza toteż nie należe nastawiać się na masę dodatków takich jak kryształy swarovski..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Buty do tańca towarzyskiego
Nick: