Dodany: 2012-07-20 09:36:53

 

Ozdoby do włosów dla tancerzyWłosy tak jak całe ciało tancerza są narzędzie jego pracy która aby dobrze wykonywać musi mieć je odpowiednio przygotowane. Włosy zwłaszcza te kobiety poza uczesaniem potrzebuje ozdób takich jak gumki, spinki, pióra, broszki, diademy.

 

To podstawowe dekoracje używane przez stylistów tanecznych. Wszystkie te ozdoby mogą być wzbogacone o dodatkowe składniki jak np. kryształy swarovski. Pod różną postacią kryształy swarovski czy to w formie broszki lub delikatnych okruchów na spince lub piórze albo diademie. Z tego względu właśnie kryształy swarovski stanowią idealne pokrycie i uzupełnienie całej konstrukcji wizualnej jaką stanowi ciało tancerki i kreacja.

 

Ozdoby do włosów muszą charakteryzować się łatwością w zakładaniu i zdejmowaniu oraz zapinaniu. To tylko podstawowe wymogi bezdyskusyjne kolejne to estetyka względem kreacji i przypasowanie do wystroju oraz tańczonego stylu. Patrzy się też na to jak wpasowują się do partnera i jego wyglądu oraz tego w co jest ubrany, wszystko to musi współgrać.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ozdoby do włosów dla tancerzy
Nick: