Dodany: 2012-07-20 09:39:32

 

Biżuteria dla tancerzyBiżuteria to ozdoby zakładane na poszczególne części ciała, w większości noszą je panie. Biżuteria jest pojęciem bardzo szerokim, można ją z powodzeniem podzielić na dwa podstawowe typy biżuterię sztuczną i naturalną oraz na tanią i drogą.

 

odział na sztuczną i naturalną odnosi się do materiałów z których jest wykonana, sztuczna oczywiście została wykonana z nieorganicznych materiałów. Biżuteria droga jest zrobiona z drogocennych kamieni, jak złoto, srebro, diamenty, perły.

 

Tancerze na zwody muszą mieć na sobie biżuterię która zazwyczaj musi być błyszcząca tak żeby rzucała się w oczy i przyciągała uwagę. W tym celu świetnie realizują się kryształy swarovski. Naturalny blask i prześwitująca głębia tworzą niezrównaną kompozycję o której trudno zapomnieć toteż kryształy swarovski stały się nową normą w biżuterii tanecznej. W przypadku biżuterii pozostaje jeszcze jedna ważna kwestia musi ona nie krępować ruchów i pozwolić na swobodne wykonywanie choreografii, kryształy swarovski można idealnie oszlifować i wypolerować tak żeby umieścić je w dowolnej formie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Biżuteria dla tancerzy
Nick: