Dodany: 2012-07-20 09:49:34

 

Ozdoby do ubrań dla tancerzyUbranie jest zasadniczą kwestią w życiu i wyglądzie każdego z nas. Jest on jedną ze składowych decyzyjnych podczas oceny nas przez środowisko ze względów estetycznych. Estetyka wpływa na kształtowanie naszego wizerunku wśród innych i to jak będziemy przez nich postrzegani i oceniani to oczywiście tylko jedno z kryteriów.

 

Wrażenie można zmienić lub przekształcić poprzez odpowiedni modelowanie zachowania. Ubrania tancerzy potrzebują ozdób czy to na turniejach czy pokazach, nieraz stosuje się w tej roli kryształy swarovski. Nie zawsze v to dobry wybór mają swoje pewne uwarunkowania w których się sprawdzają to po pierwsze muszą być powierzchnie galowe, sale baletowe, tam są dobrze widoczne to pozwala kryształy swarovski na pokazanie wszystkich zalet jakie posiadają kryształy swarovski.

 

Wadami kryształy swarovski są bez wątpienia ich nadmierny blask i zbyt przytłaczające olśnienie przy zbyt mocno oświetlonym pomieszczeniu lub powierzchni. Ozdoby dla tancerzy to nie tylko błyskotki to także np. spinki do mankietów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ozdoby do ubrań dla tancerzy
Nick: